איך בוחרים תיק ספורט מתאים לצרכים שלכם?

תרבות הספורט כבר נוכחת בכל מקום ובכל מגזר, ולכן תיקי ספורט הפכו להיות נפוצים ונחוצים מאשר בעבר. מכיוון שאנשים שעוסקים בספורט מגיעים מכל שכבת גיל ועיסוק, נמצא תיקים רבים שיכולים להתאים להעדפות שלהם בהתאם לסגנון ולאורח חייהם. עם זאת, יש כמה עקרונות יסוד שכדאי מאוד להקפיד עליהם כבסיס לבחירת תיק מתאים.

יצרן אמין ואיכותי

תיק ספורט לא חייב להיות יקר אבל הוא חייב להיות מיוצר על ידי יצרן איכותי שמוכיח את עצמו. בדיוק כמו ציוד ספורט שאתם לא רוצים שיתקלקל או יישבר באמצע תנועה, כך גם תיק הספורט שנושא את כל הציוד האישי שלכם ולפעמים גם ציוד רגיש ושביר אמור לעשות את התפקיד שלו בנאמנות ובצורה בטוחה. אתם לא רוצים רצועות קרועות או תיק שהתחתית שלו מתפרקת או הכיסים שלו נתלשים בקלות.

חומר שיהיה נוח ואסתטי בעיניכם

פה נמצא את השיקול האופנתי משולב בצורך בתיק אמין. ברור שסל מקש יכול לסחוב מטקות לים אבל לא תרצו לשים בו גם בגדי החלפה, נעליים ותיק רחצה ועוד בקבוקי שתייה וציוד אישי מבלי לחשוש שייקרע. החומר אמור גם להגן על מה שאתם מאחסנים בו ולא רק לשאת אוו ממקום למקום.

צורת נשיאה

יש אנשים שנוח להם תרמיל גב ויש כאלה שיהיה נוח להם ברצועות צד, כשיש לעומתם כאלה שעוסקים בספורט מסיבות של פציעה ובריאות ולכן יזדקקו לטרולי משום שאינם יכולים לשאת את התיק על הגוף שלהם. התיק שנוח לכם ואינו מזיק לשלד, לכתף ולגב הוא התיק הנכון לכם. תדעו זאת לפי המשקל שאתם מכניסים לתוכו ורצוי מאוד לשאת בו רק מה שהגוף שלכם יכול לעמוד בו מבלי להגיב על כך בכאב ובדלקת בגידים.

ארגון נכון של החלל הפנימי והחיצוני

בתיק ספורט אנחנו נושאים לא רק בגדים להחלפה ותיק רחצה, אלא גם ציוד נוסף כמו מד צעדים ודופק, שומרים את הטלפון ואולי גם מחשב, נושאים בקבוקי שתייה ואוכל, ציוד ספורט נוסף כמו גומיות ועוד. כל אלה צריכים מקום שיהיה מאורגן בצורה יעילה כדי לשלוף במהירות מבלי לבלגן ותוך התחשבות בכך שאנחנו עושים הכל בתנועה. גם במקלחת אנחנו מקצרים את השהות ולכן אין זמן להתעכב על כך. כיסים חיצוניים שיקלו על שליפת חפצים, יחד עם מחיצות וכיסים פנימיים שיפרידו בין הבגדים לבין בקבוקים וחומרים שונים נחוצים לתיק ספורט שבאמת נוח לקחת לכל מקום.

אולי גם יעניין אתכם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *