אבקות חלבון מומלצות לספורטאים לשנת 2017

אבקות חלבון מומלצות

מדי שנה יוצאות שורות של אבקות חלבון שמיועדות לספורטאים. אבקות אלו נבדלות אחת מהשנייה במרכיבים ובטעמים וכן ביכולות שלהן לחזק את מערכת השרירים של הספורטאים. לכאורה מדובר באבקות דומות, אך בדומה למוצרים אחרים בשוק, בפרט בכל מה שקשור לעולם הספורט ופיתוח השרירים, גם כאן אנחנו יכולים למצוא ניואנסים שונים שמבדילים ביניהן.

אוהבים ציוד כושר ואימון ולעשות ספורט באופן כללי? יש כמה דברים שיכולים לעזור לכם להגיע לשלב הבא, ביניהם אבקות חלבון.

מאחר וכל שנה יוצאות אבקות חלבון חדשות, אנחנו יכולים להיות בטוחים שחלק מאותן אבקות הופכות להיות מומלצות בפי כל עבור ספורטאים ומפתחי שרירים בפרט. אבקות מומלצות זוכות להכרה בקרב אנשי מקצוע ומקבלות המלצות וחוות דעת חיוביות, אשר גם מוצגות באתרי אינטרנט וכן במאמרים מקצועיים בתחום.

בשנת 2017, עומדות לצאת שורה ארוכה של אבקות חלבון אשר מיועדות לשימוש של ספורטאים מתחומים שונים. אבקות אלו יתבססו בחלקן על אבקות קיימות תוך ניסיון לשפר את איכותן, וכן אחרות יתבססו על נוסחאות חדשות שמטרתן להציג לשוק טעם חדש איכותי ומחוזק.

לפני שנציג כמה דוגמאות לאבקות חלבון מומלצות לספורטאים, חשוב להדגיש, עם הזמן, יותר ויותר אנשים בוחרים להשתמש באבקות חלבון, מתוך הכרה שכך הם יכולים ליהנות מצריכת חלבון באופן מרוכז בפריט אחד ולא להסתפק בצריכת מזון עם חלבונים, אשר מגיע אליהם באופן מפוזר ולא ישיר.

אולי גם יעניין אתכם:

פעילות ספורטיבית

אבקות חלבון מומלצות

בין האבקות אנחנו יכולים למצוא את אבקת חלבון אלפא, שמציעה לנו אבקת עם חלבון מי גבינה וחומרי גלם איכותיים, כששבעים ושמונה מהמרכיבים כולל חלבון טהור. האבקה לא כוללת תוספות סוכר, שומן טראנס או צבעי מאכל. יש להדגיש, מדובר על אבקה ישראלית.

אבקה אחרת פופולארית היא, אבקת חלבון BPI, היא כוללת חומצת אמינו, חלבון מי גבינה וחלבון ביצה שמאפשר ספיגה מהירה ואיטית כאחד.

עוד אבקה שנחשבת פופולארית ומומלצת היא אבקת חלבון סופר אפקט, היא מכילה חומצת אמינו, חלבון בעל ערכים ביולוגיים גבוהים, שומנים ופחמימות. מדובר באבקת חלבון שמותאמות לאימונים מועצמים.

לסיום, אפשר למצוא אבקות חלבון פופולאריות בחנויות שונות, רצוי לבחור אבקות חדשות ולא להשתמש באבקות ישנות שאינן כוללות מרכיבים רבים, גם אם הם בזמנו הן נחשבו לאיכותיות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *