נעלי פקקים – אדידס או נייק?

נעלי פקקים - אדידס או נייק?

בזמן משחק כדורגל אנו רצים בצורה אינטנסיבית אשר בשלב כזה או אחר של האימון או המשחק יוצרת עומס גדול על כל חלקי הרגליים: הברכיים, השוקיים, כף הרגל. במשחק כדורגל יש סכנה לפציעות ספורט רבות כאשר הנפוצה שבהן היא הנקע.

משחק עם נעלי פקקים יעודיות עוזר לנו למנוע החלקה בזמן הריצה, מפחית את הסיכוי לפציעות ספורט ומאפשר לכף הרגל לקבל את היציבות הדרושה לה בפעולות הפיזיות השונות שאנו מבצעים בזמן המשחק בין אם זה ריצה קלה או מהירה, בעיטה, הגבהה וכדומה. חשוב מאוד להקפיד לרכוש נעל פקקים למשחקי ואימוני כדורגל ולא נעלי פקקונים שמתאימות למשחקי קט רגל ולא למשטח הדשא, אלא למשטחים קשים יותר. מומלץ לבחור בנעל שבה הפקקים עשויים מגומי או מברזל שמתאימים למשחק כדורגל בעונת החורף.

נעלי פקקים - אדידס או נייק?

אחת השאלות ששחקני וחובבני כדורגל שואלים את עצמם בתהליך רכישת נעליים היא איזה סוג לרכוש, נעלי פקקים אדידס או נייק?

  • נעלי כדורגל אדידס (פקקים) – המחירים נעים בין 600-1,100 שקלים. הדגמים המבוקשים ביותר הם נעלי 1 FG ADIDAS הנחשבות לדגם מצוין עשוי מחומרים ייעודיים למגרש הכדורגל ומספקים יציבות אופטימלית לכף הרגל. הדגם השני של אדידס אותו מומלץ לרכוש נקרא ACE 17.1 והוא נחשב לדור השני של נעלי הכדורגל. היא מכילה סוליה פנימה ומעניקה גם כן תמיכה מושלמת לכף הרגל בזמן המשחק ומאפשרת גמישות מצוינת.
  • נעלי כדורגל נייק (פקקים) – המחירים נעים בין 800-1,200 שקלים. הדגם הנפוץ והאיכותי של נייקי נקרא HYPERVENOM PHANTOM2 ומאפשרות לשחק להגיע לביצועים מעולים ולשפר את היכולות שלנו בין משחק למשחק. היא מיוצרות באופן ייחודי המותאם לצרכים הפיזיולוגיים של שחקני כדורגל. דגם נוסף נקרא MAGISTA OBRA FG עם סוליה מיוחדת של 360 מעלות. הנעל מעניקה יציבות ברורה על המגרש ומונעת הצטברות של דשא והחלקה.

שחיקה של הפקקים מחייבת החלפה של הנעל במטרה למנוע החלקה ופציעות ספורט ולאפשר משחק טוב ואיכותי לצד תמיכה אופטימלית לכף הרגל ומניעת זעזועים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *